Corporate Systems

Datu komunikāciju risinājumu ieviešana un uzturēšanas ārpakalpojums


Nozare: Telekomunikācijas


Projekta direktors

Haralds Ievednieks

Starptautisko datu pārraides kanālu nodrošināšana Baltijas valstīs

Klients: 
Verizon

Uzdevums

Nodrošināt augstas pieejamības (99,99%) starptautiskos datu kanālus (Ethernet L2, QnQ) visās Baltijas valstīs no gala klienta līdz dažādiem datu centriem (Varšava, Stokholma)

Rezultāts

Līguma ietvaros sadarbībā ar starptautisko datu pārraides kanālu vairumtirdzniecības operatoru Globalcom, tiek nodrošināti vairāk kā 40 dažādi starptautiski datu pārraides risinājumi daudzās pilsētās Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ar datu pārraides ātrumiem no 2 Mbit/s līdz 1 Gbit/s. Risinājumu ietvaros tiek nodrošināta sakaru rezervēšana gan starptautisko datu pārraides savienojumu līmenī gan "pēdējās jūdzes" savienojumu līmenī (atkarībā no konkrētajām klienta prasībām katrā gadījumā) nodrošinot ļoti augstu pakalpojuma pieejamību. Risinājumu ietvaros nodrošinām arī nepieciešamo tīkla aparatūru, tās konfigurēšanu un pilna risinājuma kvalitātes RFC testus ar specializētajiem testeriem.

Rezultātā Verizon ir iespējas sniegt datu pārraides pakalpojumus saviem starptautiskajiem klientiem ar filiālēm un pārstāvniecībām Baltijas valstīs, neveidojot savu infrastruktūru Igaunijā, Lietuva un Latvijā. Pakalpojumu kvalitāte ir atbilstoša Verizon augstajiem kvalitātes standartiem. Savukārt izveidotā dažādu līmeņu sadarbība (tehniskais līmenis, klientu vadības līmenis, projektu vadības līmenis) starp mums, Globalcom un Verizon ļauj ātri un elastīgi izveidot Verizon klientiem atbilstošos datu pārraides risinājumus.


Uzsākts 2007. gadā

Projekta realizācijas laiks